adidas Originals = Pharrell Willams işbirliğinden yeni koleksiyon: Polka Dot Pack

Pharrell Williams’ın, adidas’ın ikonik tasarımlarından Superstar Track Jacket ve Stan Smith sneakerlarına duyduğu hayranlık devam ediyor. Pharrell, adidas Originals = PHARRELL WILLIAMS koleksiyonu kapsamındaki yeni tasarımlarında klasik puantiye desenlerini yorumlayarak keyifli ve enerjik bir koleksiyon oluşturuyor.

‘Polka Dot Pack’ koleksiyonu küçük ve büyük puantiye desenlerini içeren 2 farklı ürün grubundan oluşuyor. Büyük puantiyeli grupta, Track Jacket’lar ve deri Stan Smith’ler kırmızı, mavi veya siyah renkte yer alıyor. Ceket ve ayakkabılarını üzerini beyaz puantiyeler süslüyor. Küçük puantiyeli grupta ise sarı, mavi ve beyaz üzerine uygulanmış kırmızı puantiye desenleri öne çıkıyor.

Koleksiyon, fotoğraflarını -bir kez daha- Ryan McGinley’in çektiği, sanat yönetmenliğini Lloyd & Co.’nun, stil editörlüğünü de Jay Massacre’ın yaptığı bir kampanya ile tanıtılıyor. Görseller bu kez hayattaki en büyük mutluluğu, ‘sevgiyi’ ifade etmeyi hedefliyor. Bir araya gelen milenyum jenerasyonu grubunun havadan çekilen fotoğraflarında kalp şekli oluşturdukları görülüyor. Bu kalp şekli sevginin koşulsuz kabul edişten gelen gücünü ve önemini ifade ediyor.

Pharrell Williams koleksiyonun teması ile ilgili şunları söyledi: ‘Eşitlik sevginin görünür halidir. Sevginin ve sevgi gösterisinin bir sembolüdür. Eşitlik her haliyle kabul etmedir, sevgidir ve güçtür.’

Pharrell Williams’ın adidas Originals için hazırladığı ‘Polka Dot Pack koleksiyonundaki ceketler ve Stan Smith ayakkabılar seçili adidas mağazaları ve http://shop.adidas.com.tr/ adresinde Ocak ayı itibariyle satışa sunuluyor.

IMG_0148.JPG

IMG_0150.JPG

IMG_0149.JPG

IMG_0151.JPG

IMG_0152.JPG

IMG_0151-0.JPG

IMG_0153.JPG

IMG_0154.JPG

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s