Cartier Ev; Mücevherden ilham alan Objeler

Cartier Ev Koleksiyonu’nun hikayesi, Maison de Cartier tarafından tasarlanan ev objelerinin, altın ve gümüş ustalarının motifleri, zanaati ve yaratıcılığının zarafet içinde sanatla buluşmasıyla başlıyor. Cartier çağdaş bir yorum getirdiği özel tasarım ev koleksiyonuyla, günlük objelerin ruhunu lüks ve estetik içinde yeniden yorumlar.

1501656277_Home_Objects_01

Cartier’nin yeni ev objeleri koleksiyonu, incelikli bir yaşam sanatı sunan; mumlar, şamdanlar, kutular, fotoğraf çerçeveleri, tepsiler ve kaselerden oluşuyor. Cartier’in grafik öğelerden esinlenme özelliğine sadık kalan bu koleksiyon, geometrik motifler ve monogamlarla ön plana çıkıyor.

Home_Objects_04

Oyma matelin ve ajur detayların incelikle işlenmiş zarafetinde Cartier işçiliği açık bir şekilde fark edilirken porselen üzerine zarifçe uygulanan sır ve kabaşon kesim kırmızı yeşim taşı, oniks ve lepidolit süslemeler dikkat çekiyor.

Home_Objects_06

Cartier’nin yeni ev koleksiyonu, yaşam sanatını onurlandırmanın yanı sıra çok sevilen objelerden, duygu dolu yadigarlardan ve değerli hediyelerden meydana gelen seçkisiyle, hediye sanatını da onurlandırıyor. Bir şamdan anıları aydınlatırken, fotoğraf çerçevesi de saklanan anıları sergiliyor.

Home_Objects_03

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s