Movember için Farklı Bıyık Stilleri Netflix’te

Kasım ayında dünyanın dört bir yanındaki erkekler, çeşitli sağlık sorunları konusunda farkındalık yaratmak için Movember kampanyası kapsamında bıyık bırakıyor. Bıyık bırakmak isteyip de henüz modelde karar kılamamış olan beyler, Netflix’teki yapımlarda ilhamınızı bulabilirsiniz. Bu bıyık fikirleri belki tüm kış boyunca stilinizi oluşturabilir.

1510571778_the_pablo_b__y______.jpg

Netflix ve bıyık sözcükleri aynı cümle içinde kullanılınca, pek çok kişinin aklına çeşit çeşit bıyıkların olduğu Narcos dizisi geliyor… Siz de Narcos hayranıysanız, Pablo Escobar’ınki gibi bir bıyık hoşunuza gidebilir.Pablo’ya benzemek istemiyorsanız, Netflix’te size esin kaynağı olacak daha bir sürü dizi ve film var. İşte Netflix’in birkaç ‘bıyıklı ilham perileri’:

1510571680_BABA_1.jpgBaba; Mario Puzo’nun romanından uyarlanan, Francis Ford Coppola’nın yönettiği, Marlon Brando ve Al Pacino’nun baş rollerini paylaştığı ünlü film, serinin ilki. Mafya tarzı Don Corleone bıyıkları…

1510571680_Serpico.jpgSerpico; Gizli polis Frank Serpico dürüst bir adamdır. Yolsuzluğa karışan meslektaşlarının yaptıklarına katılmayı reddettiğinde tehdit edilir ve yaralanır. Al Pacino, gerçek bir hikaye ve bolca bıyık.

1510571680_Breaking_Bad.jpgBreaking Bad; Kansere yakalanan kimya öğretmeni Walter White, ailesinin geleceğini garanti altına almak için uyuşturucu işine girişir. Dizi sakal & bıyık kombini hiç de fena sayılmaz.

1510571680_Bernie_nin_Sucu_Ne.jpgBernie’nin Suçu Ne? Cana yakın bir cenaze levazımatçısı kasabanın en zengin duluyla arkadaş olur ancak onu ihtiyaçlarından ve somurtkan davranışlarından gına getirmesi uzun sürmez. Bıyık ise tüm filmin dikkat noktalarından biridir.

Netflix Türkiye cool bıyık koleksiyonu ile Movember bıyıklarına ilham oluyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s