Axe’ın sıradışı mashup partisi gerçekleşti

Birbiri ile uyum sağlaması beklenmeyen deri ve kurabiye notalarını bir araya getiren AXE; yeni deodorantı AXE What?!’ ı Flamme’de düzenlediği MashUp Parti’de tanıttı.

Kurabiye ve lüks deri notalarını harmanlayan AXE, yeni deodorantı What?! ile bugüne kadar bildiğimiz tüm koku klişelerine meydan okuyor. AXE’ın yeni deodorantını tanıttığı MashUp parti, davetlileri What?!’ın kokusu kadar şaşırttı. 

Sanat ve moda dünyasından Ali Aksöz, Baran Bölükbaşı, Burcu Binici, Ekin Mert Daymaz, Emre Erdemoğlu, Esin Övet, Gökhan Keser, Kemal Doğulu, Koray Erkaya, Mert Öğüt, Murat Güloğlu, Neslihan Yargıcı, Oben Budak, Oğulcan İlker, Utku Ateş, Yiğit Dikmen, Zeynep Soylu gibi isimlerinin katıldığı şehrin en sıradışı partisinde MashUp müzik performansları ve dans gösterileri sergilendi. Aynı zamanda geceye özel hazırlanan zıt lezzetler ve kokteyller, katılımcıların beğenisini topladı. 

Murat Güloğlu

Ekin Mert Daymaz

Utku Ateş

Oben Budak, Ata Günay & Jamie S’in birbirinden farklı tarzdaki şarkıları ardı ardına çalarak yakaladıkları coşkulu uyum, davetlilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Dans Fabrika’nın hip hop ve topuklu dansı bir araya getirerek hazırladıkları sıradışı gösteri ise izleyenleri büyüledi.

Yiğit Dikmen

Burcu Binici

Zeynep Soylu

Axe What?! olağanüstü kokusu ile “Yok Artık!” dedirtti,

Lüks deri ve kurabiyenin beklenmedik birlikteliğinden mükemmel bir uyum yakalayan AXE What?!’ın kokusu, partiye gelen konuklara tahminlerin ötesinde benzersiz bir koku deneyimi yaşattı. Oryantal ve odunsu kokusu ile sıradışı bir etki yaratan AXE What?!’ın yaşattığı ferahlık hissinin 48 saate kadar sürmesi ise gecenin geç saatlerine kadar eğlenen davetliler için sevindirici bir haber oldu.

Davetliler reklam filminden ilhamla bornoz giyindi 

AXE What?! ile ilgili herkesin aklına ilk gelen “güzel kokar mı?” sorusuna eğlenceli bir dille yanıt veren global reklam filmi, genç bir adamın AXE’ın yeni deodorantının kokusuna meydan okumasını konu alıyor. 

What?!’ın “Yok Artık!” dedirten kokusunu ve etkisini tahmin edemeyen genç adam reklam filminde “Gerçekten güzel kokuyorsa otobana çıplak çıkarım” diyerek bir meydan okuma başlatıyor. Bir anda bornoz emojisi ile otobanda kalan reklam karakterinden ilhamla sanat, basın ve cemiyet hayatından bir çok isim partide AXE işlemeli bornozlarla fotoğraf çektirdi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s