Levi’s Taper Sonbahar/Kış 2019

Erkek modasında Taper pantolonlar, yani daralan paça artık ‘yeni normal’. Bunu bir ölçüde sneaker ayakkabılara borçluyuz. Öyle çekici bir stil simgesi haline geldiler ki, artık onları en iyi şekilde gösterecek jean pantolonlara gerek duyuldu. Öte yandan, daralan paçalı stillerin daha derli toplu bir görünüme sahip oldukları da bir gerçek. Bileklerde fazlalık yapan ekstra kumaş olmuyor. Sade ve daralan hatlar, uzun ve ince görünme avantajı sunuyor.

20181018_Levi's_LookBook_Men_LOOK_16_023f3.jpg

Levi’s®, Sonbahar/Kış 2019 sezonu için özellikle 502™ Taper ve 512™ Slim Taper kalıplarının öne çıktığı Taper modellerden oluşan bir ürün yelpazesi sunmaya devam ediyor. Her iki kalıp da, chino dahil çeşitli denim ve denim dışı stillerle sunuluyor. Streç kumaş kullanımı giderek yaygınlaşırken her iki kalıp birçok erkeğin vazgeçilmezi olarak Levi’s® tarihindeki en hızlı büyüyen fit haline gelmiş bulunuyor. Bu sezon daha geniş bir stil, desen ve renk seçkisiyle dönüş yapan Levi’s® 502™ Taper Hi-Ball Roll ve Levi’s® 512™ Lo-Ball Stack iki favori model olarak öne çıkıyor. Hem daha kısa paça boyu için kıvrık paçalı olarak sunulan Hi-Ball, hem ideal paça boyunu ayarlayabilmek için çok uzun paçalı olarak sunulan Lo-Ball, çeşitli denim yıkamalar ve kamuflaj desenler gibi seçeneklerle koleksiyonda yer alıyor.

20181018_Levi's_LookBook_Men_LOOK_25_035f3

502™ TAPER: Denim, Chino ve Kargo Pantolonlar

502™ Taper, ayak bilekleri hizasında daha temiz bir görünüm sunmak için dizden aşağıya daralan bir paça stiline sahip. Jean, chino ve kargo dahil her pantolon stiline mükemmel uyum sağlıyor. Bacakları uzun ve ince gösterirken retro Jordan’dan klasik Chuck Taylor ve daha zarif ayakkabılara kadar her stille harika görünüyorlar.

“Levi’s® 502™ Taper, konfor ve stil için mükemmel çözüm. Bacak üstü biraz daha bol ve devamında modern bir daralan stile sahip. Vazgeçilmez bir jean.” — Janine Chilton-Faust, Levi’s® Küresel Erkek Giyim Tasarımları Başkan Yardımcısı

HI-BALL ROLL

Hi-Ball Roll, en değerli özelliklerden biri sayılan sneaker ayakkabılara dikkat çekmek için tasarlandı. Klasik 502™ Taper stiline sahip olan Hi-Ball, kıvrılmış paçalarıyla erkeklerin bu paça boyunu elde etmelerine ve havalı ayakkabılarını göstermelerine yardımcı oluyor. Levi’s® yeni sezonda Hi-Ball Cargo ve Hi-Ball Moto stillerini lanse ediyor.

512™ SLIM TAPER

Üst bacakta slim kesimli ve bacak boyunca daralan 512™ Slim Taper, aşırı “skinny” göstermeden derli toplu bir görünüm sunuyor. Favori botlarınız veya sneaker’larınız ile kullanım için ideal.

LO-BALL STACK

512™ Slim Taper kalıplı Lo-Ball, ekstra uzun iç bacak boyuyla, sneaker dostu paça stilleri için biraz daha fazla kumaş içeriyor.20181018_Levi's_LookBook_Men_LOOK_19_073f2.jpg