Bitkiler Bitkilerimiz

Evde çokça vakit geçirdiğimiz bu günlerde belki de evimizle en çok ilgilendiğimiz bir bahar geçiriyoruz. Daha önce bahar geldi mi kendimizi parklarda bahçelerde doğayla kaynaşmaya bırakırdık. Ama bu sene evlerimizdeyiz ve baharın gelişini bitkilerimizle selamlıyoruz.

einrichtendesignde, Boskke Sky Planter

Evimizdeki çiçeklerin coştuğu, yeşil bitkilerimizin bir silkelenip kendine geldiği ve kaktüslerimizin çiçek açtığı dönem bahar. Bitkilerin evi saksılar sadece işlevsel değil aynı zamanda evimizin havasına hava katan çok güzel bir dekor unsuru.

Artık daha fazla evde yemek yaptığımız için belki de yeni yetiştirmeye başladığımız küçük yeşillikler de mutfaklardaki yerlerini aldılar. Hazır evdeyken topraklar havalandırılsın! Bu dönemde farklı saksı çeşitlerini değerlendirmenin tam zamanı! Özellikle küçük yeşillikler için ödüllü Nude tasarımı Roots, saksının alt kısmından gerektiği kadar suyu üst kısma taşıyarak bitkilerin ömrünü uzatıyor. Renkli transparan cam tabanı sayesinde ışık isteyen bitkiler için de elverişli bir ortam sağlıyor. Red Candy’den bitkileri cankulağı ile dinleyen Bernard ve Beatles sevenlere Yellow Submarine saksılar küçük kaktüs ve sükülentleriniz için ideal. einrichtendesignde Umbra Nest bitki standları da gayet kullanışlı ve sade bir seçenek.

Limited Abode

Özellikle banyo ve mutfak gibi alanlarda aydınlatma ve sarkıt saksıların beraberliği çok iyi bir fikir!

Cult Furniture, Cult Living

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s