Uyku kalitenizi 200’den fazla öneri sunan HONOR MagicWatch 2 ile artırın

Salgın günlerinde düzenli uyku giderek zorlaşırken HONOR MagicWatch 2, siz uyurken verileriniz üzerinden uyku kalitenizi puanlıyor ve daha ideal uyku düzenine ulaşmanız için size özel iyileştirme önerilerinde bulunuyor.

Gerek ruhsal gerek fiziksel sağlığımız için çok büyük öneme sahip olan uyku, hayatımızın ortalama 26 yılını harcadığımız önemli bir aktivite. Özellikle içinde bulunduğumuz zorlu dönemde düzenli uyku ve uyku kalitesi de giderek önemini artırdı. Böylesine önemli bir aktiviteyi takip etmek için en uygun cihazlar ise giyilebilir teknolojiler. HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR’un Canalys ile ortak yürüttüğü bir araştırmada, akıllı bileklik ya da akıllı saat kullanıcılarının %63’ü bu ürünleri uyku takip özellikleri nedeniyle tercih ettiklerini belirtiyorlar. Avrupa’daki 16-29 yaş aralığında gençlerin %30’undan fazlası uyku takibinin giyilebilir bir cihazda olmazsa olmaz bir özellik olduğunu belirtiyor.

HONOR’un 15 farklı spor modu, gelişmiş sağlık takibi özellikleri ve şık tasarımıyla öne çıkan popüler akıllı saati HONOR MagicWatch 2 aynı zamanda uyku düzeninizi takip ederek, en ideal uyku kalitesine ulaşmanız için kişisel önerilerde bulunuyor. Diğer akıllı saatlere göre çok daha detaylı bir uyku takibi ve buna göre en ideal iyileştirme önerilerinde bulunan HONOR MagicWatch 2, bunu üzerinde barındırdığı farklı donanım ve teknolojilerle başarıyor.

HONOR MagicWatch 2’nin uyku takibi nasıl çalışıyor?

HONOR MagicWatch 2, uyku kalitesi ölçümü için altı yönlü ivme sensörüyle uyku sırasındaki hareketleri, gerçek zamanlı kalp ritim takibi ve solunum kalitesi verilerini, bunlarla birlikte de büyük veri analizini bir araya getiren HUAWEI TruSleep™ 2.0 teknolojisinden yararlanıyor. Bu teknoloji, toplam gece uykusu, derin uyku, hafif uyku, REM uykusu, derin uyku devamlılığı, uyanma ve solunum kalitesi gibi verileri ölçebiliyor ve bu ölçümlere göre 200’ün üzerinde öneri yapabiliyor.

Harvard Tıp Okulu ile ortak geliştirilen ve 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan HUAWEI TruSleep™ 2.0 teknolojisi ile HONOR MagicWatch 2’nin uyku takip verilerine ise HUAWEI Sağlık mobil uygulaması üzerinden ulaşmak mümkün.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s