Acqua di Parma Note di Colonia V müziğin coşkusunu ruhunuzla buluşturuyor

Acqua di Parma’nın, Note di Colonia serisi ile notaların mükemmel uyumu, kokularla birleşiyor, sanatsal yankılar bırakıyor.

Lüks İtalyan parfüm markası Acqua di Parma’nın, müzikten ilhamla yarattığı Note di Colonia serisi, tıpkı müzik gibi duyuları harekete geçiriyor ve her bir koku sizi farklı deneyime sürüklüyor. Colonia’nın eşsiz zarafetini yeniden yorumlayan kokularından Note di Colonia V, müziğin coşkusunu kokularında birleştiriyor. Güçlü müzik eserleri gibi yankılanan kokuları, sanatsal ifadelere ustalıkla taşıyor.

Note Di Colonia V
İtalyan operalarından esinlenerek oluşturulan koku parıltılı bir atmosfer yaratıyor. Kokusuyla yaz gecelerine gizem katan yoğun esansları modern ve zamansızlık hissini ön plana çıkarıyor. Koku piramidinin kalp notası İtalyan narenciyelerinin enerji veren tonlarıyla açılıyor. Orta notası bergomat ve limonun neşeli valsi ile dans ediyor. Son notası ise zencefilin canlı ruhu ve ardıcın taze, aromatik tonlarına taşıyarak duyularda gerçek bir patlama yaşatıyor.

Satış noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Bodrum, Beymen İstinyepark, Beymen Suadiye, Beymen Vadi, Beymen Panora, Beymen Armada, LaDeesse, Beymen.com, Beymen Antalya Rixos, Harvey Nichols

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s