Tommy Hilfiger Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu’nu dijital olarak tanıttı

Tommy Hilfiger, Sonbahar Kış 2020 Koleksiyonu’nu dijital platform üzerinden düzenlediği bir etkinlik ile tanıttı. Etkinlikte Tommy Hilfiger Erkek- Kadın- Aksesuar, TommyXLewis, TommyJeans ve Hilfiger Collection koleksiyonlarına
yer verildi.

Aralarında Tommy Hilfiger ve Tommy Jeans’in de bulunduğu bir marka portföyüne sahip olan Tommy Hilfiger, lüks giyim, tasarım ve yaşam tarzı ürünleri alanında dünyanın en tanınmış grupları arasında yer alıyor. Her sezon koleksiyonları ile dikkat çeken Tommy Hilfiger Sonbahar Kış 2020 Koleksiyonunu bu kez dijital olarak sergiledi.
Etkinlik; PVH Italya, Türkiye ve Yunanistan Ülke Müdürü Benoit De Crane d’Heysselaer ve Tommy Hilfiger Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Anita Koncabahar’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Koncabahar’ın konuşması ile başlayan koleksiyon tanıtımı, tasarım detaylarının, öne çıkan renk paletinin ve markanın geri dönüşüm odağının anlatıldığı videolarla devam etti.


Tommy Hilfiger koleksiyonu, markanın vurguladığı ve sürdürülebilirlik misyonu olan ‘Hiçbir Şeyi Boşa Harcamayan ve Herkese Kucak Açan’ moda yaratma hedefine dikkat çekiyor. Bu doğrultuda, koleksiyonun yaklaşık %80’ine geri dönüştürülmüş denim, organik pamuklu ve tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzeme entegre edildiğine atıfta bulunuyor. Koleksiyonda ayrıca “Herkese Uygun Stil” felsefesini ve harika stilin cinsiyet, yaş, etnik köken ve vücut tipi gibi her türlü engeli aşacağı inancını kutlayan cinsiyetsiz parçalar da yer alıyor.
Koleksiyonlar konusunda her zaman merak uyandıran Tommy Hilfiger’ın Sonbahar Kış 2020 Koleksiyon tanıtımını; Buse Terim, Koray Caner, Beril Bayındır, Nil Ertürk ve Gülşah Çiftçi gibi isimler dijital platform üzerinden takip etti.


Tommy Hilfiger, seçkin lisansörleri aracılığıyla gözlük, saat, parfüm, mayo, çorap, küçük deri eşyalar, ev eşyaları ve valiz gibi tamamlayıcı yaşam tarzı ürünleri de sunuyor. TOMMY JEANS ürün grubunda kadın ve erkekler için jean ve ayakkabılar, aksesuar ve parfümler yer alıyor. TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS markaları altında satılan ürünler; TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS mağazalarından, seçkin çok katlı mağazalardan ve diğer online kanallardan oluşan geniş bir ağ aracılığıyla dünyanın her yanında müşterilere sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s