İç mimar Hakan Kütahya’nın yeni web sitesi açıldı

Alışverişten, dekorasyona, fotoğrafçılıktan müzik ve seyahate uzanan içeriklerin yer aldığı hakankutahya.com yayında. Geçtiğimiz dönemde TLC’de yayınlanan “Bırak Ben Yapayım” ve YouTube kanalındaki özgün içerikleriyle geniş kitlelere ulaşan Hakan Kütahya, şimdi de hakankutahya.com ile takipçileriyle buluşmaya hazır.

Evinizi baştan yaratacak detaylardan; sinema, müzik ve gezi başta olmak üzere Hakan Kütahya’nın zevk aldığı, hayata dair özgün içeriklerin yer aldığı hakankutahya.com yayında.

Kısa süre önce kendine özel bir formatı hayata geçirerek YouTube kanalını kuran Kütahya, web sitesinde yayınlamaya başladığı farklı ve özel içeriklerle takipçileriyle buluşacak. 

Kütahya’nın hayatından farklı kesitleri paylaşacağı hakankutahya.com, “Hikayenin bir parçası olmak yerine kendi hikayeni yarat” mottosuyla açıldı. 

Hakan Kütahya hakkında:

Hakan Kütahya, Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi’nden iç mimar olarak mezun olmasının ardından ünlü mimar olan Prof. Dr. Nihat Güner ile çalışmaya başladı. 5 yıl boyunca birçok başarılı projeye imza atan Kütahya, bir yanda işi mutfağını öğrenmek amacıyla şantiye şefliği görevini yürütürken bir yandan da ev dekorasyonu çalışmalarına devam etti. ABD’de bulunduğu sürede fotoğrafçılık ile ilgilenmeye başlayan Hakan Kütahya,  2 yıl süresince dünyanın farklı ülkelerini ziyaretederek birçok fotoğraf çekti. Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflarının geniş kitlelere ulaşmasıyla dikkatleri çeken Kütahya, geçtiğimiz dönemde TLC Türkiye’de yayınlan “Bırak Ben Yapayım” programıyla adından söz ettirdi. Kütahya, kendine ait YouTube kanalında profesyonel ekibiyle özgün içerikler oluşturmayı sürdürmekte.

www.hakankutahya.com

www.instagram.com/hakankutahya/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s