Invati Men

Mevsim geçişleri, stres faktörü, yorgunluk, beslenme rutinlerinde değişimler, kapalı alanlarda fazla bulunma gibi sebeplerden dolayı saç dökülmeleri artarak kendini daha fazla hissettirebilir. Saç telleri incelir, cansız bir görünüm alır, saç yoğunluğu azalır. Saç dökülmelerine karşı saçımıza ve saç derimize bakım sağlayacak doğal içerikli ve yüksek performanslı bir saç bakım ürününe ihtiyaç duyarız.

Aveda’nın %98 doğal türevli Invati Men Erkekler için Dökülme Karşıtı Şampuanı, gözeneklerin tıkanmasına sebep olan yağı temizlemek için, keklik üzümünden elde edilen salisilik asit ile saç derisini nazikçe temizleyip arındırır,
serum uygulaması öncesi saçta harika bir baz oluşturur, saç dökülmesine karşı doğal içeriklerle saç derisini canlandırır.
Invati Men Erkekler için Dökülme Karşıtı Saç Serumu ise saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olurken, içerisindeki organik sertifikalı amla ile saçı anında kökten uca kalınlaştırır ve saçlarınızın daha dolgun görünmesini sağlar. İkili, saça masaj yaparak uygulandığında saç derisini canlandırır ve saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur. Saç dökülmesi karşıtı serum, aplikatör başlığı sayesinde erkekler için serumun kullanımını daha kolay bir hale dönüştürür. Invati Men serisi erkekler tarafından çok sevilen ve Aveda’nın çok satan ürünlerindendir.

Bitkisel ve güçlü içerik kaynağı
Aveda’nın Invati Men koleksiyonu organik sertifikalı sedir ağacı, köknar ve diğer saf çiçek ve bitkisel özleri içeren pure-fume™ aroması ile duyuları canlandırır.

Aynı zamanda Aveda, Invati Men serisinde kullandığı amlayı tedarik etmek için Ayurveda bitkilerini organik tarımla yetiştirmeyi taahhüt eden bir Hint firması olan Nisarga ile ortak olmuştur. Aveda’nın Nisarga’ya verdiği destek, çiftçileri ve dünya için daha iyi olan organik tarımı genişletmeye yardımcı olmaktadır.

Çevresel standartlar
Bütün dünyada çevre liderliğine ve sorumluluğuna örnek oluşturmaya gayret eden marka, Invati Men serisinde de üretim ve geri dönüşüm konularında yaşadığımız dünyaya özen göstermektedir. Invati Men Erkekler için Dökülme Karşıtı Şampuan, silikon içermez ve vegandır. Tüm Aveda ürünleri gibi hayvan dostudur, %100 yenilenebilir rüzgar ve güneş enerjisiyle ile üretilir. Kullanım sonrası %50 geri dönüştürülmüş HDPE ve %50 bioplastik (%96 bitkisel ve %4 petrokimya) şişe içindedir. Invati Men Erkekler için Dökülme Karşıtı Saç Serumu ise kullanım sonrası minimum %75 geri dönüştürülmüş HDPE şişe içerisinde satışa sunulmaktadır.

Invati Men Erkekler için Dökülme Karşıtı Şampuan (250 ml/ 224 ₺) ve Invati Men Erkekler için Dökülme Karşıtı Saç Serumu (125ml / 479 ₺) Aveda salonlarında, spalarda, mağazalarda ve aveda.com.tr adresinde mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s