adidas Runners “Adım Adım” ile iyilik peşinde koşuyor

adidas ve Adım Adım yıl boyu sürecek bir iş birliğine imza attı. adidas’ın sporla dönüşüme öncülük eden topluluğu adidas Runners başta olmak üzere dileyen herkes Adım Adım ile her adımını iyilik için atacak. Ekip aynı zamanda Adım Adım’ın yıl sonu hedefi olan 100 milyon TL bağışa birlikte ulaşmayı planlıyor. 

adidas’ın farklı geçmişlere, yaşam tarzlarına sahip olan ve daha iyi olma motivasyonuyla bir araya getirdiği kişilerden oluşan adidas Runners (AR) ekibi, sporla yaşanan dönüşümün en iyi örneklerinden biri. Şimdi bu grup, bağışçılar ile STK’ları buluşturan Adım Adım ile iyilik peşinde koşacak. 

adidas Runners, Adım Adım’ın bu yıl sonuna kadar tamamlamayı planladığı 100 bin gönüllü koşucu, 1 milyon bağışçı, 100 milyon TL bağış hedefine birlikte ulaşmak üzere yola çıkıyor. Böylece AR, oluşumun yıl boyu düzenleyeceği yardımseverlik koşusu kampanyalarıyla bağış toplamasına yardımcı olacak. Adım Adım oluşumu ise yardımseverlik koşusu yapmak isteyen, çevre, sağlık, eğitim gibi pek çok farklı alanda faaliyet gösteren 80 sivil toplum kuruluşunu gönüllülerle bir araya getirerek bu hedeflere ulaşmada adidas Runners ekibiyle güçlerini birleştirecek.  

adidas ayrıca, Adım Adım çatısı altındaki STK’lar ile yıl boyunca özel projeler gerçekleştirecek ve AR ekibi yıl boyunca Adım Adım takvimindeki farklı koşulara katılarak iyiliğe katkıda bulunmaya devam edecek.   

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s