Heron Preston for Calvin Klein

Heron Preston ve Calvin Klein heyecan uyandıran iş birliğine yeni sezonda da devam ediyor. Ortak vizyonun eseri olan ikinci koleksiyon, sokak giyimine atıfta bulunarak, ilk koleksiyonun ilkelerini yeni bir ifadeyle ele alıyor. Heron Preston, Calvin Klein DNA’sını, gündelik yaşama uygun tasarımlarla ve modern bir mercekle değerlendiriyor.

Doku ve renk oyunlarına olan tutku, geleceğe uyumla yeniden yorumlanan Calvin Klein klasiklerine derinlik katıyor. Koleksiyonun her bir parçası sürdürülebilir ve yüksek kalitedeki malzemelerden üretiliyor. Organik pamuk, geri dönüştürülmüş materyallerden yapılmış örgüler ve denimler koleksiyonun önemli detaylarını oluşturuyor. Pamuklu yumuşak düz kesim joggerlar, waffle örgü braletler, uzun kollu crop toplar, taytlar, gömlek ceketler ve şişme montlar ekstra sıcaklık desteği için özel olarak tasarlanmış parçalar arasında yer alıyor. Mavi, siyah, beyaz, sarı, kahverengi, açık gri ve tebeşir tonlarındaki son derece sade ve rahat siluetler, turuncu detaylı Calvin Klein imzası ile bir araya geliyor. 

Heron Preston, yeni koleksiyonla ilgili olarak “Sonbahar için, ilginç yeni materyaller ve parçalarla, zamansız temel öğeleri bir araya getirdik. Calvin Klein’in dünyadaki yansıması bize ayna tuttu.  Yeni sezonda en sevdiğim şey, her bir parçanın çok yönlülüğü ve tasarladığımız koleksiyonun farklı katmanlar sayesinde farklı stil seçenekleri sunuyor olması.” dedi.

Kampanya filmi farklı disiplinlerden yetenekleri, Calvin Klein dünyasından yorumluyor.

Ödüllü yönetmen ve film yapımcısı Ricky Saiz tarafından yeni bir bakış açısı ile çekilen kampanya filmi, farklı disiplindeki yetenekleri bir araya getirerek gençlik kültürünü kutluyor. Film, bir sonraki nesil için başarıyı yeniden tanımlarken, iyimserlik ve cesaret duygusu uyandıran bir kültürün ön saflarında yer alan yeni oyunculardan oluşan  kadrosuyla dikkat çekiyor. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s