Etro 2022/2023 Sonbahar-Kış Kadın koleksiyonu

Davranış ve alışkanlıklar hali hazırda yoktur, o ana ve çevreye göre bir değişir.
Bu sezon Veronica Etro, Etro dünyasını beton ormanı ve vahşi doğayı birbirlerine temas ettiriyor. Esas olan dahil olma fikridir: kalıbı kırmak, odadan çıkmak, dışarıdakiyle yüzleşmek, ruhu ve farkındalığı geliştirmek.
Perspektif değişikliği, kendiliğinden, anında, bakış açısını da değiştirir. Bu yeni bakış açısı, doğrudan, filtresiz bir ifadeye dönüşüyor. Yeni kodlar burada ve şimdi doğuyor.

Etro kodları: ETRO REMIX, içgüdüsel olarak bir araya getirilmiş bir doku karışımı, motif ve desen karışımıdır.


Giysinin sağladığı koruma hissi hem görerek hem de dokunarak hissediliyor. Her şey dokunmaya, onu yapan elleri kutlamaya davet ediyor: iplikleri dokumak, metalleri dövmek, ipleri düğümlemek; sanat ve el sanatlarına yeni bir bakış.

Parçaları karıştırırken, sezgi ve içgüdüyü takip eden etkileyici, göçebe bir hamlık onaylanır. Davranış ve alışkanlıklar, Etro ethos’un özgür ve özgürlükçü özünü yeniden doğrulamak için değişir.
Desen olarak dokulardan ve doku olarak desenlerden oluşan bir koleksiyon. Düz süet veya baskılı botlarla giyilen, yere düşen dikey silüetler. Paltolar ve ceketler, bir erkek arkadaşın gardırobundan alınmış gibi sarıyor. Örme elbiseler, kadife dokunuşları ve metalik parıltılar.
Renk paleti yoğun ve dünyevi: çikolata, fildişi, haki ve turuncu tonları, akşam için parıldayan gümüş, tavus kuşu mavisi ve bordo notalarıyla tezat oluşturuyor.


Cast Direktörü: Piergiorgio Del Moro
Saç: Damien Boissinot – Ajans: Art + Commerce
Makyaj: Lisa Butler – Ajans: Bryant Artists
Yer: Conservatorio di Musica “Giuseppe Verdi” – Milano

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s