Lewis Hamilton Valentino Pink PP Erkek Reklam Kampanyasında

Yedi kez Formula 1 Dünya Şampiyonu olan Sir Lewis Hamilton, Valentino’nun ilk erkek giyim DI.VA’sı olarak yeni Valentino Pink PP Erkek Reklam Kampanyasında yer alıyor.

DI (diffrent) farklı, VA (values) = DIVA’lar. Çağdaş Valentino DI.VA’ları, kodların ve içsel değerlerin çok yönlü bir karakteridir. Valentino Kreatif Direktörü  Pierpaolo Piccioli, DI.VA’larla özgün bir ilişki kurarak bilinçli ve yenilikçi bir kültür oluşturma yolunu sürdürüyor. Sinemadan müziğe, edebiyattan spora her DI.VA, markanın yeni vizyonunun sürdürülmesinde kilit bir rol oynuyor. 

Hamilton; özgünlüğü, bireyselliği ve savunuculuğu ile Pierpaolo Piccioli’nin değerlerine giriyor. Konumunu, platformunu ve etkisini gelecek nesiller için motor sporları ve ötesindeki değişimi yönlendirmek için kullanmaya kararlı olan, Formula 1’deki en başarılı sürücülerden biri olarak kabul edilen Lewis’in, pist dışındaki yaklaşımı da bir o kadar tutkulu ve özverili. Lewis, 2021 yılında Birleşik Krallık’ta yeterince temsil edilmeyen gruplardan gençleri desteklemeyi ve güçlendirmeyi amaçlayan kendi yardım vakfı Misyon 44’ü kurdu. 

Nicolas Kern, Lewis Hamilton’u arkasında el yazısıyla yazılmış bir manifestonun yer aldığı bütünleyici ve samimi bir pembe arka planda çekiyor. Pembe, şimdinin kurallarından kurtulmuş bir tarafsızlık sayesinde moda işaretlerinin yeniden kurgulanabilme olasılığıdır. Bu berrak bir rüya. Kapsayıcı ve toplumun bir parçası olmak. Bir empati eylemi olan Valentino Erkek Kampanyası, Maison’un tüm değerlerini temsil eden sporun arkasındaki adamı gösteriyor.

Tek renkli bir koleksiyon tarafından yaratılan bir anın hareketsiz görüntüsü: Pierpaolo Piccioli koleksiyonu durmaksızın tek bir gölgeye soktu: Tıpkı görsel bir ifade şiiri gibi: nazik ve yıkıcı. Bu, Valentino’nun mirasını modern bir mercekle iletecek kalıcı bir gölge yaratma arzusuyla beslenen araştırmanın ve gerekliliğin bir sonucudur.

Pink PP, bilinçaltının bir tezahürü ve gerçekçilik ihtiyacından kurtuluştur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s