Tommy Hilfiger, Hilfiger Denim Markasını Tommy Jeans Olarak Değiştiriyor!

Tommy Hilfiger, global denim koleksiyonlarının markasını 2018 Pre-Spring sezonundan itibaren HILFIGER DENIM yerine TOMMY JEANS olarak değiştiriyor. TOMMY HILFIGER markasının günümüzde sahip olduğu güçlü ivmeyi ve denim kategorisinin dünya çapındaki köklü konumunu ileriye taşıyacak olan bu gelişme, daha fazla büyüme fırsatlarını açığa çıkaracak ve gelecek nesil tüketicilere daha çok odaklanacak.

1509636972_TH_PSP18_TOMMYJEANS_MEN_Look11_Detail01

Tommy Hilfiger, değişim hakkında şunları söyledi: “Denim, klasik Amerikan ‘cool’ stilimizin merkezinde her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. TOMMY JEANS, markamızı moda haritasında konumlandıran ve tarz kazandıran tasarımlar sunuyor. Orijinal denim markamızı yeniden öne çıkararak uzun yıllardır esinlendiğimiz pop kültürü tüketicilerimizin çok sevdiği, ilham veren benzersiz denim stillerle kutluyoruz.”

1509636906_TH_PSP18_TOMMYJEANS_MEN_Look02

Son zamanlarda TOMMY JEANS markası, HILFIGER DENIM kapsamındaki kapsül koleksiyonlarda bayrak logosu esintileriyle kullanılmaktaydı. Amerikan denim klasiklerinin modern yorumlarından ilham alan yeni TOMMY JEANS logosunda ‘esnetilmiş bayrak’ kullanımı sürecek. Özel seri TOMMY JEANS kapsül koleksiyonları genişleyen TOMMY JEANS markası altında devam ederken, denim mirasımızın en gelişmiş ifadeleri olacak ve ikonik stilleri günümüz için yeni ve genç görünümlerle sunacak.

1509636897_TH_PSP18_TOMMYJEANS_MEN_Look01

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s