Billy Jealousy, “Movember” ı Destekliyor!

Dünyanın dört bir yanında binlerce erkek prostat kanserine dikkat çekmek için bu ay bıyıklarını uzatıyor.

Her yıl Kasım ayında erkek sağlığına dikkat çekmek için düzenlenen “Movember”ı erkek kişisel bakım endüstrisinde ikonik bir marka haline gelen “Billy Jealousy” de destekliyor.

Avustralya’da 2004 yılında başlayan ve tüm dünyada prostat kanseri başta olmak üzere erkek hastalıklarına dikkat çekmek için düzenlenen “Movember”ın ismi Türkçe’de “bıyık” anlamına gelen “Moustache” ve “Kasım” anlamına gelen “November” kelimelerinin birleşiminden oluşuyor.

tumblr_nebkzktMoN1tdh5fvo1_1280

Erkeklerin bir ay boyunca tıraş olmamaları ve bu şekilde erkek sağlığı konusunda (prostat ve testis kanseri gibi) farkındalık yaratabilmeleri üzerine kurulu olan “Movember”, 21 ülkede takip ediliyor. Erkek sağlığı konusunda insanları eğitmeyi amaçlayan bu akımı, kasım ayından itibaren 6 kategoride tam tamına 55 ürün ile Türk erkeklerine çekici ve eğlenceli bir deneyim yaşatmaya hazırlanan Billy Jealousy de destekliyor.

Billy Jealousy’deki “Kozmesötik” ürün serisi, cilde ve dokusuna mükemmel bir temizlik ve ışıltı sağlarken, kullanılan PETA onaylı ham maddeler sağlığı %100 koruyor ve Billy Jealousy de fark yaratabileceğini düşündüğü alanlarda sağlıklı ürünler üretmeye devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s