TOMMY JEANS Hız Serisi!

Tommy Jeans İlkbahar 2018 koleksiyonu, hız ve yakınlık hissini bir doz nostaljiyle kutluyor. Koleksiyon, Formula 1 yarış pistindeki ekiplere klasik iş giyimi ve denime güçlü vurguyla selam gönderiyor. İkonik şekillerden, cesur renklerden ve hız yarışçılarının kullandığı akıcı grafik desenlerden ilham alan görünümlerin yer aldığı koleksiyon, geleneksel Amerikan klasiklerini yeniden yorumluyor. Koleksiyon, Motocross ve Off Track olmak üzere iki temayla sunuluyor.

Tommy Jeans İlkbahar 2018 koleksiyonu normları yıkarak benzersiz bir perspektif getiren kampanya, çeşitliliği ve bireyselliği ifade etmenin yeni yollarını tanımlıyor.

Sokak modası esintili stiller giyen Christian “King” Combs, Pyper America Smith, Diana Silvers, Gabriel-Kane Day-Lewis, Lina Hoss ve Sup Park ile gençliği, özgürlüğü ve arkadaşlığı kutluyor. Mobile öncelik veren kampanya kapsamında ayrıca kural tanımaz tutumlarını, kendi stil anlayışlarını ve bireysel ifadeye cesur yaklaşımlarını paylaşan elçiler topluluğuyla özel video röportajlar da yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s