Tommy Hilfiger’dan Gigi Hadid’li Hız Defilesi!

Tommy Hilfiger, yüksek enerjili TOMMYNOW “DRIVE” deneysel defilesinde moda, inovasyon ve Formula 1’in adrenalin yüklü dünyasını bir araya getirdi. Tommy Hilfiger’ın otomobil sporları sevgisinden ilham alan şovda hız ve yakınlık hissi bir doz vintage nostaljiyle buluştu.Markanın dördüncü sezon içi defile etkinliği olan İlkbahar 2018 TOMMYNOW, Milano Moda Haftası kapsamında Milano Congressi’de gerçekleşti. İlk üç TOMMYNOW defilesinin başarısının ardından İlkbahar 2018 etkinliği, Tommy Hilfiger’ın imzası olan “Gördüğünü Al” formatını daha da ileri taşıdı. Podyuma çıkan tüm görünümler, yetmişten fazla ülkedeki anında alışveriş yapılabilen kanallardan oluşan bir ekosistemde satışa sunuldu.

Tommy Hilfiger’ın otomobil yarışlarına duyduğu sevgiye saygı duruşunda bulunurken, Amerikan mirası kadınlar ve erkekler için modern atletik stillerle kombine ediyor. Orantılar ve şekillerle benzersiz denemeler yapıyor, ikonlarımıza beklenmedik yorumlar katıyor ve yarış çizgilerini, damalı desenleri ve arşivden logolarını grafik yorumlarla sunuyor.

TOMMYNOW “DRIVE” etkinliği, İlkbahar 2018 TommyXGigi kapsül koleksiyonunun küresel lansmanına da sahne oldu. Dünyaca ünlü süper model Gigi Hadid, spor giyim, ayakkabılar, saat ve gözlük gibi aksesuarlar ve parfümlerden oluşan TOMMY HILFIGER kadın koleksiyonlarının küresel marka elçiliğini yaptı. Hızın kutlaması niteliğindeki TommyXGigi ortak koleksiyonu, Tommy’nin otomobil sporları sevgisiyle Gigi’nin hızlı tempolu yaşam tarzını buluşturuyor.

1519640263_Runway_Atmosphere_4_7813

TOMMYNOW, yeni teknolojilerin test edildiği, evrildiği ve Tommy Hilfiger faaliyetlerine entegre edildiği bir inovasyon kuluçka merkezi olarak hareket etmeyi sürdürüyor. Bu sezon paralaks efektlerle yaratılan TOMMYNOW “Behind the Drive” deneyimi, bir dijital hikaye anlatımı katmanıyla zenginleştiriliyor. Etkinlik için dönüştürülen Milano Congressi’nin çeşitli noktalarına yerleştirilen QR kodları okutan konuklar TOMMYNOW dünyasının içine adım attı. Burada İlkbahar 2018 TommyXGigi ortak kapsül koleksiyonun evrimi ve bir Formula 1 Mercedes-AMG Petronas Motorsport yarış otomobilinin geliştirilme süreci gibi özel içerikler de sunuldu.

Bu sezon TOMMYNOW SNAP, 2D ve 3D resim tanıma teknolojisini kullanmaya devam ediyor ve uygulama kullanıcılarına bir mağazada, bir reklamda, podyumda (canlı veya online) ya da sokakta gördükleri bir ürünün resmini çekip tommy.com’dan anında satın alma olanağı sunuyor. Uygulama İlkbahar 2018 sezonunda TOMMYNOW “Behind the Drive” ile moda dünyasına, koleksiyon tasarımına, işçiliğe ve tutkuya yeni bir boyut kazandırıyor. TOMMYNOW SNAP uygulaması, TommyXGigi veya HILFIGER COLLECTION İlkbahar 2018 kadın veya erkek stillerinden birini tanıdığında o ürünün tasarım sürecinin geri planından çekimler sunarak alışverişi daha keyifli hale getirirken TOMMYNOW defile etkinliği dışında da marka deneyimi yaşattı.

 1519640172_Runway_Atmosphere_3_7812

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s