Paul Smith Beymen Zorlu’da

ÜNLÜ İNGİLİZ MARKASI PAUL SMITH’İN POP UP BUTİĞİ BEYMEN ZORLU CENTER’DA AÇILDI

Geleneksel sartorial kodları sezonun trendleri ile yeniden yorumlayan Paul Smith,  16 Ekim – 11 Kasım tarihleri arasında Beymen Zorlu Center’daki özel Paul Smith Pop Up butiği’nde modaseverler ile buluşuyor.

11 Kasım tarihine kadar devam edecek olan Paul Smith Pop Up butiği, markanın Sonbahar Kış 2018 defile koleksiyonu ile paralel olarak “Dreamer” konseptinde tasarlandı. Pop Up butikte, markanın özel dış giyim defile parçalarının yanı sıra atkılardan deri aksesuarlara, kol düğmelerinden şemsiye ve defterlere kadar tüm ürün gamını yansıtan en hit ürünleri yer alıyor. Kolesiyondaki extra uzun ceketler, Paul’un 80’lerdeki geçmişine atıfta bulunurken, yeni bir akım olarak karşımıza çıkıyor.

 

Yün ve triko modellerdeki “Dreamer” baskısının en belirgin özelliklerden biri olarak öne çıktığı Paul Smith 2018-2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda, ünlü illüstratör Edmund Dulac’ın gece yarısı mavisi, koyu mor ve mücevher tonlarındaki eserlerinden ilham alan baskılar ile iyimserlik duygusu ve dünya sorunlarından kaçma isteği, farklı bir dünyaya ait hayali çiçekler ve manzaralar ile yansıtılıyor. 

 Paul Smith Sonbahar Kış 2018 Erkek Koleksiyonu, BEYMEN‘lerde ve  www.beymen.com adresinde ve 16 Ekim – 11 Kasım tarihleri arasında Beymen Zorlu Center’daki Paul Smith Pop Up butiğinde moda tutkunları ile buluşuyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s