Arzu Sabancı bu kez erkekler için tasarladı

Koton ve Arzu Sabancı iş birliği sonbaharı yeniliklerle karşılıyor. Arzu Sabancı for Koton, dördüncü koleksiyonuyla bu kez erkek modasında ses getirecek tasarımlara imza atıyor. Arzu Sabancı’nın eşi ve çocuklarından aldığı ilhamla hazırlanan koleksiyon ‘Be Cool, Stay Cool’ mottosuyla, erkeklere günün her anında havalı ve rahat bir sonbahar şıklığı sunuyor.


Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu, sezonun en şık tasarımlarıyla erkeklerin moda dünyasına adım atıyor. Koton kadınları için üç sezondur modern tasarımlara imza atan Arzu Sabancı, 2018-2019 Sonbahar-Kış döneminde eşi ve çocuklarından aldığı ilhamı erkeklerin moda dünyasına Arzu Sabancı for Koton Erkek Koleksiyonuyla yansıtıyor.

‘Be cool, stay cool’ mottosundan yola çıkarak hazırlanan Arzu Sabancı for Koton Erkek Koleksiyonu, günün her anında şık stiller yaratmaya odaklanıyor. Erkeklerin hem işte hem de günlük yaşamda kullanabilecekleri şık alternatiflerden oluşan koleksiyon, üç farklı renk grubundan meydana geliyor.

Koleksiyonda, kırmızının gücünü gri, mavi ve lacivert ile birleştiren tasarımları doğaya dönüşü simgeleyen kahve, karamel, konyak renkleri gibi toprak tonları takip ederken siyah ve beyaz tasarımların gücü de kırmızıyla destekleniyor.

Arzu Sabancı for Koton, sezonun mega trendi spor ve şık detayların tasarımlarda buluşmasını da spor branşlarından esinlenen eklemelerle gerçekleştiriyor. Koleksiyondaki triko, swearshirt ve pantolon tasarımlarına harf ve çizgi kullanımlarıyla sportif görünümler kazandırılıyor. 

2018-2019 Sonbahar-Kış sezonun en trend renkleri; doğal tonlar da koleksiyonda geniş yer buluyor. Kahve, camel ve haki renkleri, toprak tonlarının çeşitleriyle koleksiyon tasarımlarına eşlik ediyor. Koleksiyondaki süet ve deri görünümlü ceketler de sezonun anahtar parçaları olarak öne çıkıyor.

Yaklaşık üç sezondur moda dünyasını domine eden sokak giyim trendi de Arzu Sabancı for Koton Erkek Koleksiyonu’nda yer buluyor. Kalın harfli grafiklerin, ‘be cool’-‘stay cool’ slogan baskılarının, A harfi ve rakam eklemelerinin yer aldığı tasarımlar; kırmızı-siyah ekose ve pötikare desenlerine odaklanırken, trikolardaki büyük ebatlı şerit kullanımları da dikkat çekiyor.

Sportiflik ve zarafeti kusursuz bir denge içinde sezona sunan Arzu Sabancı for Koton Erkek Koleksiyonu, haftanın her günü, günün her anında tercih edilebilecek tasarımlarıyla erkeklerinin moda dünyasına canlı ve modern bir dokunuş yapıyor. Arzu Sabancı’nın erkekler için hazırladığı ilk koleksiyonu, seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s