TOMMYNOW Defilesini Paris’e Getiriyor

Deneyimsel “Gördüğünü Al” formatındaki defile etkinliği ilk kez Paris Moda Haftası’nda gerçekleşecek ve Tommy Hilfiger ile küresel marka elçisi Zendaya tarafından tasarlanan İlkbahar 2019 ‘TommyXZendaya’ ortak koleksiyonunun dünya prömiyerini de içerecek.

 

Bir PVH Corp. şirketi olan Tommy Hilfiger, İlkbahar 2019 TOMMYNOW deneyimsel defilesinin ilk kez Paris Moda Haftası’nda, 2 Mart 2019 Cumartesi günü gerçekleşeceğini ve benzersiz deneyimi dünya çapında yeni kitlelere sunacağını duyurdu. Tommy Hilfiger’ın “Gördüğünü Al” platformu, hem dünya çapındaki sanal kitlelerin, hem şahsen katılanların erişebileceği canlı deneyimler yaşatan, yenilikçi içeriklerle gelişmeye devam edecek. Bu yaklaşım, Tommy Hilfiger’ın TOMMYNOW etkinliğini dünya çapında yeni şehirlere ve izleyici kitlelerine ulaştırma konusundaki kararlığını yansıtıyor. Sonbahar 2018 için Şanghay, İlkbahar 2018 için Milano, Sonbahar 2017 için Londra, İlkbahar 2017 için Los Angeles ve Sonbahar 2016 için New York’ta düzenlenen enerji dolu TOMMYNOW etkinliği, 2019 ilkbaharında Paris’e geliyor. 

 

Tommy Hilfiger şöyle konuştu: “İyimser ve kapsayıcı enerjimizi dünya çapındaki izleyici kitleleriyle kutlayan TOMMYNOW artık marka hikâyemizin ayrılmaz bir parçası haline geldi. İlkbahar 2019 sezonunda ilk TommyXZendaya ortak koleksiyonunun dünya prömiyerini gerçekleştirmek için Paris’ten daha iyi bir yer düşünemiyoruz. Yenilikçi ‘Gördüğünü Al’ defile etkinliğimiz, Amerikan mirasımızı, Zendaya’nın özgüvenini ve iyimserliğini, şehrin ikonik ögelerini bir araya getirerek gerçekten unutulmaz bir deneyim yaşatacak.” 

 

Tommy Hilfiger ile Amerikalı oyuncu ve yeni küresel marka elçisi Zendaya’nın birlikte tasarladığı ilk TommyXZendaya kapsül koleksiyon, İlkbahar 2019 TOMMYNOW deneyimsel moda etkinliğinde dünyaya tanıtılacak. Son zamanlarda “Spider-Man: Homecoming” ve “The Greatest Showman”gibi gişe filmlerinde rol alan Zendaya, ortak koleksiyona kendine has özgüvenli stilini katıyor. 

 

İlk beş TOMMYNOW defilesinin yok satan başarısının ardından İlkbahar 2019 deneyimsel etkinliği, Tommy Hilfiger’ın imzası haline gelen “Gördüğünü Al” formatını daha da ileriye taşıyacak. Podyuma çıkan tüm görünümler, 70’ten fazla ülkedeki TOMMY HILFIGER mağazaları ve tommy.com, seçili toptan satış ortakları ve sosyal medya dahil anında alışveriş yapılabilen tüm kanalları kapsayan bir ekosistemde satışa sunulacak. 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s