Her açıdan Vakko

Modanın da ötesinde duyarlı bir bakış açısıyla kışa farklı hazırlanan Vakko, etik ve estetiği bir araya getirerek yeni sezonu karşılıyor. Vakko Sonbahar Kış kampanyası ile modayı anlamlı, özenli, zamansız parçalarda buluşturuyor.

İçinden geçtiğimiz yeni dönemde hayatımızda kaliteyle kusursuz işçiliği bir araya getiren Vakko koleksiyonları, renkleri, enerji ve yenilikleriyle keyif katan içsel bir yolculuğu tasarımlarına taşıyor.

Vakko Sonbahar/Kış 2020-21 kampanyası; kaliteye yoğunlaşarak nitelikli kumaş seçimleri, kusursuz kalıp ve işçiliklerini ön plana çıkararak tasarımlarında vurguluyor. Kadın ve erkeğin rafine dünyasını yansıtan kampanyada geçmişten bugüne gelen benzersiz Vakko kalitesi öne çıkıyor.

Vakko, erkek koleksiyonuyla kalabalıktan sıyrılıyor.

Vakko, güçlü bir sezonla erkek modasına yön veriyor. Sonbahar Kış Erkek koleksiyonun ana hedefinde, kalabalıklardan sıyrılıp güçlü ifadeli tasarımlarla yaşamın bir yansıması olmak yatıyor. Modanın kilit parçalarını karıştırarak stil oluştururken temel değerleri yaşatarak, yeniliği hedefleyen karaktere aksettiriyor. Günlük şık giyim ve spor giyim parçalarının rahat, sofistike tarzda kullanarak ortaya koyulan erkek koleksiyonunda yüksek Vakko kalitesi imzası yer alıyor.

Pozitif bir kadın koleksiyonu

Vakko kadın modası ne olursa olsun pozitif tarafta durmayı, yaşamımızı renklendirmeyi, başkalarından çok kendimiz için özenle var olmayı hedefliyor ve bunun için ‘Stay Healthy in Style’ diyerek özel bir çağrıda bulunuyor. Hayata olan bağlılığın ve sevginin bir göstergesi olarak stil yansımaları; her şeye rağmen yarını başka bir gün olarak kabul ederek; bugünü, an’ı yaşamaya davet ediyor. 7 ana temadan oluşan koleksiyon stil ve renk buluşmalarını geniş bir çerçevede ve yelpazede ele alıyor.

Sezon kavramının neredeyse tamamen ortadan kalktığı günümüzde, Vakko’nun sunduğu zamansız ve yıl boyu giyilebilecek kadın ve erkek koleksiyonları tüm mağazalarda.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s