Zegna #whatmakesaman

Yolculuğumuzun bir sonraki bölümü

Bugün erkek olmak ne anlama geliyor? Bu yol gösterici soru, Zegna’da yaptığımız her şeyin dokusuna işlenmiştir. Kimlik, bireysellik, tekillik, sorumluluk ve miras hakkında konuşmalar için bir başlangıç ​​noktası olan sorumuz, ortak bir hedefi paylaşan küresel bir topluluğu teşvik etti: modern erkekliğin karmaşıklıklarını ve inceliklerini keşfetmek, ilerlemeyi etkilemenin bir yolu olarak diyaloğu teşvik etmek.

Bu sezon # WHATMAKESAMAN konsepti yeni bir bakış açısı içerecek şekilde gelişiyor. İlkbahar | Yaz 2021 kampanyamız, sevdiklerimize şu soruyu sorarak hayatlarındaki erkekler söz konusu olduğunda önemli olan çağdaş idealleri değerlendirme fırsatı sunuyor: Adamımı olduğu kişi yapan nedir? Bireylerin ve ilişkilerin daha samimi bir portresini sunarak, model, şarkıcı ve söz yazarı Gabriel-Kane Day-Lewis ile annesi beş César Ödüllü aktris Isabelle Adjani’nin arasındaki bağı yakalıyoruz.

Tamamen kendine ait bir görünümü aydınlatan Isabelle, kamerayı Gabriel-Kane’e çevirir ve oğlunun samimi bir görüntüsünü sunar. Isabelle “Bazen oğlum yaşlı bir ruhu varmış gibi konuşuyor” diyor. “Bazen asi ve inatçı olan çocuğun arkasında aslında sevgi, nezaket ve cömertlik barındıran güzel bir felsefe ve çok fazla bilgelik var.” Anne ve oğul, Gabriel-Kane’i bugün olduğu kişi yapan dersler ve değerler üzerine birlikte düşünür ve bize en yakın olanların aktardığı pozitif ilkelerle büyümenin ne kadar önemli olduğunu ifade ederler.

Modern insanın hikayelerinin ve deneyimlerinin benzersizliğini keşfederken yolculuğumuz daha kişisel bir yönde devam ediyor. Bu lens aracılığıyla, Çinli aktör Li Xian ile sürdürülebilirliği sanal faaliyetinin merkezi haline getiren dijital karakter Noonoouri’nin birlikte samimi bir portresini de çekiyoruz. Bu beklenmedik ikili, temsil ettikleri çağdaş değerleri yansıtıyor ve bize erkekliğin sabit bir fikir ya da başkaları tarafından konulan katı kurallar dizisi olmadığını hatırlatıyor. Daha ziyade, erkeklik akışkan bir kavram ve son derece kişisel bir zihin durumudur.

Bu dinamik bireylerin hepsi, markamızın doğum yeri olan Oasi Zegna’dan esinlenen doğal bir fonda fotoğraflandı. Bu bireyler, akıcı silüetler ve bu yemyeşil manzarayı yaratıcı bir şekilde yansıtan toprak renkleriyle tasarlanan İlkbahar | Yaz 2021 koleksiyonunu sergiliyorlar. Kurucumuz Ermenegildo Zegna, Trivero’dan Kuzey İtalya’daki Biella Alpleri’nin zirvelerine kadar 100 km2’lik doğa parkını kurmak için 500.000’den fazla ağaç dikmeye başladığında, ömür boyu çevreyi koruma arayışımızı ateşledi. Doğada geçirilen zaman bize önceliklerimizi yeniden gözden geçirme ve değerlerimiz üzerinde düşünme şansı verdiği için, gelişen kampanyamız Oasi Zegna’nın bu özel anlamını çağrıştırıyor.

Sürdürülebilirlik mirasımızı onurlandıran İlkbahar | Yaz 2021 koleksiyonu, yeni bir yaşam için elden geçirilen #UseTheExisting kumaşlarımızdan daha fazla kullanmaya devam ederek yeniden tasarlanmış gardırop klasiklerini içeriyor. Erkeklikle ilgili gelişen fikirlerimiz gibi, bu kumaşlar sıfır atık hayalini mümkün kılmak için yeniden tanımlanıyor. #UseTheExisting malzemeler, monokromatik giysinin yeniden yorumlanması için bomber ve gömlek ceketleri de içerecek şekilde genişletilen, öne çıkan Modern Terzilik görünümümüzü oluşturmak için geri kazanıldı. Tarzda yeni bir çağı müjdeleyen kampanyada aynı zamanda akıcı, rahat ve uyarlanabilir gündelik silüetlerdeki hibrit giysilerden oluşan Lüks Günlük Giyim de öne çıkıyor.

Sezon ilerledikçe, Küresel Modern Sesler topluluğundan şu konular üzerinde düşünmelerini isteyeceğiz: Beni “ben” yapan nedir? Bu soruyu kişisel düzeyde soran Zegna, değişen zamanlarda özgünlüğü ve iç gözlemi teşvik eder. Bir araya gelip bizi “biz” yapan şeyleri keşfetmeye başlamayı umuyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s