100 yıla sığan yaşam ve stil ilhamı kutmalası

H&M, gerçek bir moda ikonu olan ilham verici Iris Apfel ile yaptığı iş birliğini paylaşmaktan mutluluk duyar. Duyuru için H&M, New York Moda Haftası 2021 bünyesinde Perşembe akşamı Iris’in 100. Doğum günü kutlamasına ev sahipliği yapacak ve onlarca yıldır dünyanın dört bir yanındaki moda tutkunlarına stil ilhamı sunan sevgili moda ilham perisini onurlandıracak. Iris Apfel x H&M koleksiyonu, benzersiz stiline saygı duruşunda bulunuyor ve 2022’nin başlarında seçili H&M mağazalarında ve hm.com’da satışa sunulacak.

Iris; kendini yetiştirmiş bir iş insanı, iç mimar, moda tasarımcısı ve stil ikonu olmasıyla; dikkat çekici stili, korkusuz bireyselliği, cesur moda seçimleri ve yaratıcı tasarımları ile ünlüdür. Fiyat söz konusu olmaksızın stil ve ilhamın her yerden ve herkesten gelebileceği fikrini temsil ediyor.

H&M, eksantrik tarzı ve moda topluluğu üzerindeki etkisi nedeniyle Iris ile çalışmayı çok istedi. 100 yıldır Iris, insanlara kendi kişisel tarzlarını yaratmaları, kutlamaları ve benimsemeleri için ilham verdi ve moda endüstrisinde öncü olmaya devam ediyor. Rengarenk kıyafetleri ve cesur aksesuarları on yıllardır hayranlık uyandırıyor – gerçek, korkusuz bir stil ikonu olmanın ne demek olduğunu somutlaştırıyor.

Iris’in göz alıcı stilinden ve benzersiz yeteneğinden ilham alan Iris Apfel x H&M koleksiyonu, herkes için tasarlanmış çarpıcı bir ürün yelpazesine sahip olacak. Koleksiyon, Iris’in cesur stil anlayışını ve bağımsızlığını göz önünde bulundurarak yaratılan giysi ve aksesuarları barındırıyor.

Koleksiyondaki önemli parçalar arasında renkli uyumlu takımlar, çiçekli takım elbiseler, katlı fırfırlı elbiseler ve dokular, ilginç kesimler ve desenlerin bir karışımına sahip parlak baskılı elbiseler yer alıyor. Gardırobu tamamlamak için bir takı ve aksesuar koleksiyonu da tasarlandı. Iris’in çok yönlü görünümünden ve büyük hacimli parçalara olan sevgisinden ilham alan aksesuarlar; bitkiler, hayvanlar ve başka bir dünyadan hazineler gibi birçok temadan ilham alıyor.

Koleksiyonda kullanılan tüm malzemeler geri dönüştürülmüş veya daha sürdürülebilir kaynaklardan elde edildi ayrıca her giysi ve aksesuar, döngüselliği göz önünde bulundurularak yapıldı.

‘Bence H&M harika ve kendi alanlarında mutlak öncüler – ki bunu çok seviyorum!

H&M’in ustalaştığı, yüksek stili uygun fiyatlara yapmayı da çok seviyorum!’ Iris Apfel.

“Iris kişisel stilin somut bir örneği niteliğinde – hem güzel ve gösterişli hem de eklektik olan ve aynı zamanda tamamen eskimeyen bir stil. Modanın neyle ilgili olduğunu gösteriyor – kendinizi, kim olduğunuzu veya olmak istediğinizi ifade etmenin ve aynı zamanda eğlenmenin yolunu – o, gerçek bir ilham kaynağı!” H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s